Transportne linije in
fleksibilne konstrukcije v avtomatizaciji
Kontakt

DIREKTOR

OPERATIVA  PROKURIST

   
Albert Pribac Barbara Pribac

Tel.: +386 (0)5 625 13 43
Fax. +386 (0)5 625 13 44
Gsm:+386 (0)41 683 882
albert.pribac@lipro.si

Tel.: +386 (0)5 625 13 43
Fax. +386 (0)5 625 13 44
Gsm:+386 (0)41 310 945
barbara.pribac@lipro.si


NABAVA

Tel.: +386 (0)5 625 13 43
Fax. +386 (0)5 625 13 44
purchase@lipro.si
 
Gregor Pribac Gašper Pribac
Gsm:+386 (0)41 294 041
Gregor.Pribac@lipro.si
Gsm:+386 (0)41 209 102
Gasper.Pribac@lipro.si

 

PRODAJA

Tel.: +386 (0)5 625 13 43
Fax. +386 (0)5 625 13 44
sales@lipro.si
 
Bojan Puklavec Emil Tomišič
Gsm:+386 (0)41 310 944 Gsm:+386 (0)31 771 898
Bojan.Puklavec@lipro.si Emil.Tomisic@lipro.si
   
Zoran Belac Matej Milošević
Gsm:+386 (0)31 771 980 Gsm:+386 (0)31 782 085
Zoran.Belac@lipro.si Matej.Milosevic@lipro.si
   


PRODAJA IN TRŽENJE

Tel.: +386 (0)5 625 13 43 
Fax. +386 (0)5 625 13 44
 
Dino Škorja Jugovac  
dino.sj@lipro.si
   

RAZVOJ

Tel.: +386 (0)5 625 13 43
Fax. +386 (0)5 625 13 44
development@lipro.si
   
Dejan Flego Toni Glavina
Dejan.Flego@lipro.si Toni.Glavina@lipro.si
   
Filip Kovačič Christian Tosolini
Filip.Kovacic@lipro.si Christian.Tosolini@lipro.si
   


VODJA PROIZVODNJE

Tel.: +386 (0)5 625 13 43
Fax. +386 (0)5 625 13 44
development@lipro.si
 
Bojan Rojc  
Gsm:+386 (0)51 314 220  
Bojan.Rojc@lipro.si  
   


VODJA SKLADIŠČA

Tel.: +386 (0)5 625 13 43
Fax. +386 (0)5 625 13 44
purchase@lipro.si
 
Dejan Krmac  
Dejan.Krmac@lipro.si  
   


DOSTAVA

Tel.: +386 (0)5 625 13 43
Fax. +386 (0)5 625 13 44
info@lipro.si
 
Bojan Rodica  
Gsm:+386 (0)51 63 43 84  
   

Kontaktne informacije
Sedež Podjetja

LIPRO d.o.o.

Dekani 20a
6271 Dekani
Slovenia | Europe

Tel.: +386 (0)5 625 1343
Fax: +386 (0)5 625 1344
E-naslov: info@lipro.si


 
Kje nas najdete
 



 
Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska Unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj (ESRR).
Javni razpis za izbor operacij se izvaja v okviru »Operativnega programa za izvajanje Evropske kohezijske politike v obdobju 2014 – 2020«, prednostne osi: »Dinamično in konkurenčno podjetništvo za zeleno gospodarsko rast«; prednostne naložbe:  «Razvoj in izvajanje novih poslovnih modelov za MSP, zlasti v zvezi z internacionalizacijo«.; specifičnega cilja: »Povečevanje mednarodne konkurenčnosti MSP«.
 

 

 
 

 


E-novice
Prijava na Lipro e-novice
LIPRO d.o.o.
Dekani 20a
6271 Dekani
Slovenia
Europe

Copyright 1998 - 2015 - Vse pravice pridržane

Produced by 4eGenus