Transportne linije in
fleksibilne konstrukcije v avtomatizaciji

Udeležili smo se sejma MOTEK International Trade Fair for Automation in Production and Assembly, ki je potekal od 9.10.2017 do 12.10.2017 v Stuttgartu v Nemčiji. Glavni namen je bil širitev prodaje na svetovnem trgu, iskanje novih poslovnih kontaktov in partnerjev kot končnih porabnikov in kot zastopnikov za naš program. Za izvedbo projekta so bila odobrena sredstva v višini 8.762,00 eur, v okviru Javnega razpisa "Sofinanciranje individualnih nastopov podjetij na mednarodnih sejmih v tujini v letu 2017". Cilj projekta je navezati vsaj 20 obetavnih poslovnih stikov in skleniti vsaj 10 novih poslov. Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj
(www.eu-skladi.si).

Kontakt

DIREKTOR

OPERATIVA  PROKURIST

   
Albert Pribac Barbara Pribac

Tel.: +386 (0)5 625 13 43
Fax. +386 (0)5 625 13 44
Gsm:+386 (0)41 683 882
albert.pribac@lipro.si

Tel.: +386 (0)5 625 13 43
Fax. +386 (0)5 625 13 44

barbara.pribac@lipro.si


NABAVA

Tel.: +386 (0)5 625 13 43
Fax. +386 (0)5 625 13 44
purchase@lipro.si
 
Gregor Pribac Gašper Pribac
Gsm:+386 (0)41 294 041
Gregor.Pribac@lipro.si
Gsm:+386 (0)41 209 102
Gasper.Pribac@lipro.si

 

PRODAJA

Tel.: +386 (0)5 625 13 43
Fax. +386 (0)5 625 13 44
sales@lipro.si
 
Bojan Puklavec Emil Tomišič
Gsm:+386 (0)41 310 944 Gsm:+386 (0)31 771 898
Bojan.Puklavec@lipro.si Emil.Tomisic@lipro.si
   
Zoran Belac Matej Milošević
Gsm:+386 (0)31 771 980 Gsm:+386 (0)31 782 085
Emil.Tomisic@lipro.si Matej.Milosevic@lipro.si
   


PRODAJA IN TRŽENJE

Tel.: +386 (0)5 625 13 43 
Fax. +386 (0)5 625 13 44
 
Dino Škorja Jugovac  
dino.sj@lipro.si
   

RAZVOJ

Tel.: +386 (0)5 625 13 43
Fax. +386 (0)5 625 13 44
development@lipro.si
   
Dejan Flego Toni Glavina
Dejan.Flego@lipro.si Toni.Glavina@lipro.si
   
Filip Kovačič Christian Tosolini
Filip.Kovacic@lipro.si Christian.Tosolini@lipro.si
   


VODJA PROIZVODNJE

Tel.: +386 (0)5 625 13 43
Fax. +386 (0)5 625 13 44
development@lipro.si
 
Bojan Rojc  
Gsm:+386 (0)51 314 220  
Bojan.Rojc@lipro.si  
   


VODJA SKLADIŠČA

Tel.: +386 (0)5 625 13 43
Fax. +386 (0)5 625 13 44
purchase@lipro.si
 
Dejan Krmac  
Dejan.Krmac@lipro.si  
   


DOSTAVA

Tel.: +386 (0)5 625 13 43
Fax. +386 (0)5 625 13 44
info@lipro.si
 
Bojan Rodica  
Gsm:+386 (0)51 634 384  
   

Kontaktne informacije
Sedež Podjetja

LIPRO d.o.o.

Dekani 20a
6271 Dekani
Slovenia | Europe

Tel.: +386 (0)5 625 1343
Fax: +386 (0)5 625 1344
E-naslov: info@lipro.si


 
Kje nas najdete
 




E-novice
Prijava na Lipro e-novice
LIPRO d.o.o.
Dekani 20a
6271 Dekani
Slovenia
Europe

Copyright 1998 - 2015 - Vse pravice pridržane

Produced by 4eGenus